Ripsmepikendused ja kuidas neid paigaldatakse.

Ripsmepikendused on nagu loomulikud ülipikad ripsmed.Ripsmed kinnitatakse ühe kaupa 0,1-0,2mm kaugusele nahapinnast, et nad ei takistaks ega kahjustaks loomulike ripsmete kasvamist.Ripsmekarva paigaldamine toimub spetsiaalselt selleks mõeldud liimi abil, mis tagab ripsmete püsivuse ja loomuliku asendi. Protseduur kestab umbes 1-2 tundi, sõltuvalt Teie loomulike ripsmete tihedusest ja paksusest ning on tervisele ohutu ja valutu.

Mida on vaja teada enne ripsmepikenduste paigaldusse tulekut?

Soovitav on heledate ripsmete puhul nad eelnevalt keemiliselt värvida.

Kindlasti peavad ripsmed olema enne paigaldusse tulekut täiesti puhtad, eemaldatud korralikult ripsmetušš ja kosmeetika.

Kui kaua püsivad ripsmepikendused?

 

Ripsmete eluiga on - 3 kuud, seega tuleks regulaarselt käia iga 2-3 nädala tagant ripsmeid hooldamas, et säilitada ripsmete loomulik ilu. Hooldus kestab umbes 1-1,5h selle käigus asendatakse väljalangenud ripsmed uutega.


Kas püsiripsmeid võib värvida?

 

Võib küll, kuid selleks ei ole mingit vajadust, sest ripsmed näevad välja piisavalt kaunite ja tihedatena. Loomulikult, kui Teil tekib tahtmine kasutada ripsmetušši, siis tuleb kasutada ainult veebaasil valmistatud tušši või, mis on spetsiaalselt väljatöötatud ripsmete püsipikendustele. Tavaline ripsmetušš sisaldab õlisid, mis võib liimi lahti sulatada ja põhjustada ripsmepikenduste lahtimineku.


Kuidas hoolitseda koduselt oma ripsmete eest?

 

Kindlasti peab kasutama meigi eemaldamisel õlivaba kosmeetikat. Samuti oleks soovitav vältida õlirikaste kreemide sattumist otse ripsmetele. Samuti ei ole esimese 24 tunni jooksul peale paigaldamist soovitav minna sauna ja ripsmeid märjaks teha. Ripsmeid ei tohiks kindlasti mehaaniliselt koolutada ja silmi hõõruda.

Kas ripsmepikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?

 

Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 30 min.